Co ucieszy dziecko?

Wielkimi krokami zbliża się Dzień Dziecka. Rodzice prześcigają się w pomysłach co dać swojemu szkrabowi z okazji jego święta. Podpowiadamy co ucieszy nawet najbardziej wybredne brzdące.

Prezent do 50 zł

Ciastolina. Wspaniały wynalazek dla dzieci od 3 roku życia (młodsze mogą próbować ją jeść). To kreatywna zabawka dla chłopców i dziewczynek. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Różnorodne kolory zachęcają do uruchomienia wyobraźni i lepienia. Po wyschnięciu ciastolina robi się twarda, dzięki czemu prace naszych małych artystów są trwalsze. A jeśli zapomnimy zamknąć ciastolinę, wystarczy ją owinąć mokrą szmatką i zostawić na noc w zamknięciu.

Jenga. Niezwykła gra dla całej rodziny. Wymaga precyzji i wprawnej ręki. Zadaniem graczy jest ustawienie całej wieży, a następnie wysuwanie pojedynczych elementów. Świetna zabawa gwarantowana. Gra jest mała, więc można ją zabrać ze sobą na rodzinne wyjazdy, bez obaw o znaczną utratę cennego bagażowego miejsca.

Prezent do 100 zł

Monopoly. Strategiczna gra, którą pokochają wszyscy. Zdobywając kolejne miejsca na planszy i płacąc słynnymi monopolowymi pieniędzmi, dziecko wspaniale się bawi, ale także uczy. W ofercie znajdziemy nie tylko tradycyjną grę, ale także jej warianty: junior lub z postaciami z bajek. Monopoly to idealne rozwiązanie na upalne dni podczas których nie mamy ochoty wyjść z chłodnego mieszkania.

Deskorolka. Własne 4 kółka, które ucieszą niejednego dzieciaka. Wspaniale pomaga ćwiczyć utrzymanie równowagi i wyczucie prędkości. To doskonały środek transportu, który łatwo schować w szkolnej szatni. Dzięki takiemu prezentowi młodzi skateboarderzy nauczą się odpowiedzialności i nabiorą pewności siebie.

Prezent do 150 zł

Klocki. Dostosowane do małych rączek, posiadają duże elementy, które ciężko połknąć. To ich pierwsza, ale nie jedyna zaleta. Rozbudzają wyobraźnię i są świetnym ćwiczeniem manualnym. Zmuszają do koncentracji i pobudzają koordynację wzrokową. Poza tym to świetny sposób na rodzinne spędzenie czasu. Możecie konstruować, wymyślać historie do swoich budowli i wzmacniać więzi rodzinne, tworząc wspólne wspomnienia.

Zabawki interaktywne. Do wyboru mamy zwierzątka, kierownice, intrumenty muzyczne i wiele innych. W zależności od wieku i potrzeb dziecka możemy dobrać naprawdę ciekawy edukacyjny prezent. Zabawki świecą się, grają, często nawet mówią, wywołując tym samym ogromną radość u malucha. Niewykluczone, że taka zabawka stanie się jednym z najlepszych przyjaciół naszego dziecka.

Prezent do 200 zł

Rowerek biegowy. To wstęp do jazdy na rowerze z pedałami. Dziecko uczy się utrzymywać równowagę i odpychać nogami. Poznaje też pojęcie prędkości i podstawowe zasady ruchu rowerowego. Do wyboru mamy różne kolory, materiały i dodatkowe gadżety. Możliwość szybszego przemieszczania się ucieszy każdego brzdąca. Badania pokazują, że dzieci uczące się jazdy na rowerze biegowym nie miały problemu z podróżowaniem większym modelem z pedałami.

Rolki. Propozycja dla starszych dzieci. Rolki to świetny sport dla każdego. Nie trzeba być wysportowanym i przechodzić ciężkich treningów. Potrzebne będą ochraniacze na nogi i ręce oraz kask. To doskonały sposób na dotlenienie organizmu, rozładowanie stresu i poprawienie kondycji. Taki środek transportu na pewno przyda się dzieciom podczas wakacji w mieście.

Podobne artykuły