Czary Mary

Kto z nas nie marzy o odrobinie magii w życiu? Dzięki grze „Czary Mary” nasze wieczory mogą stać się prawdziwie magiczne. Wystarczą 2 osoby powyżej 8 roku życia, trochę miejsca i przynajmniej pół godziny wolnego.

okładka

Czarodzieje zebrali się u stóp wieży arcymaga z nadzieją, że znajdą w niej wyjątkowe zaklęcia i receptury, które dadzą im potężną moc i uczynią najsilniejszymi ze wszystkich! Nie ma więc co się dziwić, że w takim tłoku szybko dochodzi do sprzeczki, a ogniste kule i gromy z nieba zaczynają śmigać nad pojedynkującymi się postaciami! Czy wystarczy Wam sprytu i zimnej krwi, żeby pozostać jedynym na polu bitwy i otworzyć wrota mistycznej budowli?

Jeżeli marzyliście kiedyś o tym, aby władać magią zakochacie się w tej grze. Będziecie mieli do dyspozycji 8 różnych zaklęć, między innymi: Przyzywanie Smoka, Gniew Burzy, Atak Zimy, Kulę Ognia czy Eliksir Życia.

Rozgrywkę rozpoczyna najstarsza osoba. Każdy dobiera po 5 zwojów zaklęć, ale ustawia je tak, aby to inni gracze widzieli zwoje. Tak, gracze widzą zaklęcia pozostałych, ale nie swoje. Będą musieli użyć mocy dedukcji, aby rzucić odpowiedni czar.

rozgrywka

W grze trzeba wykazać się sprytem, przenikliwością i spostrzegawczością. Liczenie w pamięci też się przyda. Obserwacja rywali i logiczne myślenie to podstawa. Ale warto się wysilić, ponieważ zwycięstwo daje niesamowitą satysfakcję, a sama rozgrywka to świetna zabawa.

Warto wspomnieć też o doskonałym wykonaniu gry. Piękne grafiki i porządne materiały sprawiają, że gra to czysta przyjemność. Kto jeszcze nie grał niech pędzi do sklepu i nadrabia zaległości. Ale uwaga – Czary Mary mocno wciągają!

Podobne artykuły