Jaki prezent dać chłopakowi?

30 września obchodzimy Dzień Chłopaka, dlatego warto zastanowić się nad skromnym podarunkiem dla Waszej drugiej połówki. Nie trzeba od razu wydawać całej swojej wypłaty, czy brać kredyt na wymarzony samochód. Wystarczy zwykły gest.

dzien_chlopaka2_glowna

Kartka z życzeniami

W czasach, gdzie w zasadzie wszystko możemy kupić, doceniane są podarunki własnej roboty. Wystarczy blok z kolorowymi kartkami, kolorowe pisaki i pomysł. Samodzielnie zrobiona karta zdecydowanie bardziej mu się spodoba niż ta kupiona w sklepie.

Tort czekoladowy

Upieczenie w prezencie tortu czekoladowego lub jakiegokolwiek ciasta, które lubi, będzie dla niego miłą niespodzianką. Warto samej spróbować przygotować wypiek. Przepisy znajdziecie tutaj. W ten sposób możemy pokazać, że nam na nim zależy. Oby tylko nie był na diecie!

Marzenie z dzieciństwa

Każdy chłopak ma jakieś niespełnione marzenia z dzieciństwa. Może warto zabrać go na gokarty, zwiedzanie stadionu piłkarskiego lub do wesołego miasteczka na ekstremalne atrakcje. Uśmiech na jego twarzy z pewnością wynagrodzi Twoje starania.

Kupony

Każdy chciałby dostać plik z kuponami na domowe przyjemności, takie jak masaż pleców, kąpiel z bąbelkami, wolna chata na wieczór z kumplami, wyniesienie śmieci za niego, piwo gratis do każdego odcinka Gry o tron, kolacja we dwoje, śniadanie do łóżka itp. Pamiętajcie tylko o dacie ważności każdego z nich. Takie kupony można zrobić samemu lub kupić gotowe.

Klasyka

Wbrew pozorom faceci są prości w obsłudze. Nie oczekują tak jak my bukietów kwiatów i wystawnych kolacji, czasami wystarczy wieczór we dwoje, pizza i ulubiony serial. Pamiętaj tylko, aby nie marudzić jeśli pościel pobrudzi się od ketchupu podczas jedzenia pizzy. W końcu to jego dzień.

Podobne artykuły