Mistrzowska powieść Cacao DecoMorreno!

„Najwyższa jakość” autorstwa włoskiego pisarza Cacao DecoMorreno to ciepła i poruszająca powieść o dążeniu do spełnienia marzeń. Wiktoria od dziecka marzyła, żeby zostać cukiernikiem. Biorąc pierwsze lekcje pod nadzorem wymagającej, ale niezwykle utalentowanej babci Anieli, szybko nabrała wprawy i zyskała renomę wśród warszawskich łasuchów. Opętana przeświadczeniem o tym, że wciąż może osiągnąć więcej, wyrusza w niesamowitą, pełną przygód podróż po Ameryce Południowej w poszukiwaniu najwyższej jakości ziaren kakaowca. Wierzy bowiem w magiczną moc czekolady, a stworzenie własnej receptury z kakao najwyższej jakości, pozwoli jej zapisać się na wieki w historii (nie tylko polskiego) cukiernictwa.

marketing wiralowy - Cacao DecoMorreno

„Najwyższa jakość”, choć liczy sobie ponad 500 stron, to książka na jedno posiedzenie. Autor z naturalną lekkością maluje przed nami zarówno piękne krajobrazy, jak i pyszne wyroby cukiernicze. Zaraża nas ideé fixe swojej bohaterki do tego stopnia, że zaczynamy jej wierzyć i gorąco ją dopingujemy.

Niewątpliwie największą korzyścią płynącą z lektury tej powieści jest refleksja o naszych własnych marzeniach. O tym, że czasami trzeba tylko bardzo chcieć, żeby je spełnić. Jak mówi bohaterka książki: Marzenia są w zasięgu ręki, dopóki nie są fantazjami.

Niech to cenne spostrzeżenie będzie zachętą dla wszystkich tych, którzy wzbraniają się przed realizacją własnych marzeń.

Podobne artykuły