O Cię Florek!

„O Cię Florek! Profesor Florian wśród zwierząt” wydawnictwa Dragon to niesamowita książka dla dzieci. Zajmuje na długie godziny i wspaniale rozwija kreatywność. 

1

Pierwszą rzeczą, która rzuca się w oczy są ilustracje. Piękne, barwne i budzące ciekawość dziecka. Są też zabawne przez co zapraszają do zabawy i lepszego poznania głównego bohatera – profesora Florka. Dzieci będą miały okazję kolorować, zgadywać, rozwijać swoją wyobraźnie i kreatywność.

3

Drugą rzeczą jest treść. Mądra, przemyślana i dostosowana do wieku i możliwości dzieci. Uczy je ciekawości świata, niestandardowego myślenia, niebanalnych rozwiązań. Pokazuje, że warto zadawać pytania i szukać odpowiedzi. Profesor zwraca się bezpośrednio do dzieci, dzięki czemu czują bardziej identyfikują się z przygodami Floriana Szczękoczułka.

6

Książka warta polecenia wszystkim, którzy dbają o rozwój swojego dziecka. Dzięki niej Wasze pociechy nauczą się rozwiązywać problemy, spędzą miło czas kolorując kotki, dorysowując galaretki i dowiedzą się co warto zabierać na dalekie wyprawy.

Podobne artykuły