Pantalony XXI wieku. Kąpielowelove przez duże S.

Plaża i piasek. Basen kryty, taka pływalnia. Morze, jezioro. Co niezbędne? Hmmm… Strój do „ćwiczeń” kąpielowych. Strój przez duże S. Do zadań specjalnych. Do relaksu nad wodą, by wypoczywać. Czy tak, jak wypoczywali nasi rodzice? Przypomnijmy to sobie, sięgając po fotografie. Na zdjęciu widać: koc w kratę i strój dwuczęściowy lub majtki męskie. Czarno-biało, co? W historii „strój” nieraz zataczał koło. Zmieniał kształt, skracał formę. Ukrywał się i niezmiennie ewaluował. Wyglądał jak strój pancerny. Śmieszne! Na szczęście to wersja XIX wieczna i wreszcie passe. Nie jest już śpiworem zamkniętym szczelnie do góry. Uffff… Nieodzownie związany ze sportem, bo dzięki niemu przekształcił się i zmusił pierwotny koncept do zmian. Na lepsze!

Muuv fot. Agnieszka Kulesza i Łukasz Pik
Muuv fot. Agnieszka Kulesza i Łukasz Pik

Estetyka strojów kąpielowych pokazała swe oblicze w najpiękniejszym wydaniu. Polskim! Mamy swoich Einsteinów na lato 2016. Projektantów, którzy czarują w tak doskonały sposób, że dbanie o ciało samo się tu narzuca i ciśnie niczym sok ze świeżych pomarańczy. Uwieńczone, dopieszczone i zamknięte w bardzo dobre tkaniny. Na dodatek idealnie skrojone. Plus dostosowane do warunków atmosferycznych. Tych najbardziej wymagających – upału i wilgoci. I żywiołu – wody. To dla jej wdzięków stworzono stroje kąpielowe. Hmmm… Zacznijmy więc romans z nimi.

Zachęcając, dosmaczanie będzie tu zbędne, bo gołym okiem widać to, z czym mamy do czynienia. Z pięknem, prostotą, kształtem i zachwytem. Moim własnym! P.S. Mam nadzieję, że i Waszym… ale po kolei.

MUUV 

Marka stworzona przez dwie kobiety. Kaję i Malinę. Po to, by światło dzienne ujrzały dzieła. Ubrania wymyślone na potrzeby komfortu kobiet. By nie gniotło, nie przesuwało się i nie raziło po oczach. Połączyły to z kobiecością. Next… powycinały i stonowały kolorystycznie. Genialnie wykonały, by z klasą wyglądać nie tylko na sali treningowej czy basenie, ale i we wszelkim innym rodzaju aktywności ruchowej. Niedawno także pojawił się na fanpage’u na Facebooku ich spot reklamowy, po prostu ‪#‎HYPERLINK  pokazujący, że kobiety też maja swoje zajawki. Mistrzowskie posunięcie. Brawo Girls!

W ofercie Muuv jest wiele „wisienek, wybitnie, wieńczonych na torcie”. Są topy, przepięknie zbudowane i wyszlifowane. Wyglądają niesamowicie. Indywidualnie i oryginalnie. Od razu chcesz je założyć. I tańczyć w nich, ćwiczyć, biegać, robić wszystko na raz! Są także stroje do ćwiczeń, tu legginsy i dopasowane góry. Staniki, także w wersji mini, z myślą o kobietach, które mają mniejszy biust. Torby, kosmetyczki. Body. I wreszcie stroje kąpielowe! Eklektyka sztuki kąpieli. Oj tak! Sama Merlin Monroe by dla nich ożyła! Kolekcja nosi nazwę Variety Swimwear. Nieziemska.

kolekcja VARIETY SWIMWEAR
Muuv fot. Agnieszka Kulesza i Łukasz Pik
Muuv
Muuv fot. Agnieszka Kulesza i Łukasz Pik
Muuv
Muuv fot. Agnieszka Kulesza i Łukasz Pik

Podobne artykuły